موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/20
ایستگاه‌های در بسته اتوبوس
بسیار دیده شده درهای ایستگاه‌های مکانیزه اتوبوس بسته است. در حالی که مسافر برای انتظار باید بیرون از ایستگاه در گرما و سرما بایستد. درایستگاه مکانیزه چهارراه طالقانی به خصوص درساعات ظهر با این مشکل مواجه می‌شویم. علاوه بر این این ایستگاه‌ها امکاناتی مثل کولر ندارد. پس ساخت این ایستگاه‌ها برای چه هدفی بوده است؟ مسافران از این ایستگاه‌ها در زمان مناسب نمی‌توانند به راحتی استفاده کنند.
صولتی از کرج
 
 پله برقی خراب چهارراه طالقانی

اگر قرارنبود پل هوایی چهاراره طالقانی کار کند چرا چنین هزینه‌ای متحمل شده‌اند و پله برقی دراین محدوده ایجاد کردند؟ هرروز یک سمت این پل خراب است. مردم واقعا دچار مشکل می‌شوند. میانسالان و سالمندان نمی‌توانند ازاین پله استفاده کنند. هرچند با توجه به مشکلات زانو و استخوان درد جوان ترها هم گاهی دچار مشکل هستند و نمی‌توانند از پله بالا و پایین بروند. از مسئولان تقاضا دارم برای این پل فکری کنند.
محمودی از کرج
 
آسفالت نامناسب
آسفالت خیابان ششم شرقی در محله آق تپه وضعیت بسیار بدی دارد و با بارندگی‌های اخیر مشکلات فراوانی برای اهالی محل ایجاد شده است. شهرداری منطقه نیز به مراجعه‌های پی در پی و تماس‌هایی که در این زمینه صورت می‌گیرد، اهمیت نمی‌دهد. از مسئولان تقاضا می‌شود به این موضوع توجه داشته باشند.
ایران نژاد از آق تپه

 مشکلات زورآباد
ساکن اسلام‌آباد یا همان زورآباد قدیم هستیم. این منطقه هنوز با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند و مسئولان سال‌هاست حرف می‌زنند و عمل نمی‌کنند. اعتیاد، کمبود امکانات تفریحی، خانه‌های ناایمن و وجود کوچه‌های باریک از مشکلات این محله است. از اعضای جدید شورای اسلامی شهر کرج تقاضا داریم برای حل مشکل این محله تلاش کنند و به فکر مردم باشند.
علی نژاد از اسلام شهر
 
محله ای نا امن
در کلاک زندگی می‌کنم. همیشه در این محله اراذل و اوباش تجمع می‌کنند و گاهی به صورت آشكار و پیش چشم كودكان ما اقدام به فروش و استعمال مواد مخدر می‌كنند. كودكان در این محله فضای بازی ندارند، با شروع تعطیلات تابستان نیز نگرانی‌های ما دو چندان می‌شود، زیرا نمی‌توان آن‌ها را در خانه حبس كرد. از طرفی كوچه و خیابان در این منطقه امنیت كافی برای فرزندانمان را ندارد.
ربابه رستمی از کلاکارسال پیام اشتراک 
 
 Security code