موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/27
مشکلات مردم کلاک پایین
کلاک پایین امکاناتی مانند بانک، درمانگاه و مراکز خرید و تفریحی مناسب ندارد. از طرفی پل‌های عابر پیاده روی جاده مخصوص ناامن و غیر استاندارد هستند و اهالی تمایل زیادی به استفاده از آن‌ها ندارند. نکته دیگر اینکه جاده مخصوص جاده ای ترانزیتی است و خودروهای سنگین از آن عبور می‌کنند اما تابلوی مناسب که نشان دهنده اینکه اینجا منطقه ای مسکونی است و احتیاط بیشتری می‌طلبد، وجود ندارد و علائم هشداردهنده کافی در این منطقه موجود نیست. بسیاری از ساکنان منطقه با کهولت سن قادر به عبور از پل‌های هوایی نامناسب منطقه نیستند و نرده‌های بین خیابان هم باز است که باعث می‌شود از خیابان عبور کنند. وجود پل‌های مکانیزه و بستن نرده‌های بین خیابان ضروری است. شهرداری وظیفه دارد بر نصب نرده‌های بین خیابان نظارت کند و اجازه بریدن آن‌ها   را ندهد.
یزدی از کلاک پایین
 
در ولدآباد فضای سبز نداریم

ساکن ولدآباد درمحمد شهر هستیم. مهم‌ترین کمبودی که در ولد آباد حس می‌شود نبود پارک و فضای سبز برای بازی کودکان است. امکانات تفریحی، فرهنگی و ورزشی در این محل محدود است و برای جمعیت زیاد آن کفایت نمی‌کند. شهربازی کوچکی در محل وجود دارد که اغلب بسته است و فعالیت نمی‌کند. متاسفانه این شهر بازی نه تنها نیاز تفریحی مردم را برطرف نمی‌کند بلکه مدت‌هاست به مکانی برای تجمع معتادان تبدیل شده است.
مظلومی از ولدآباد محمدشهر
 
پل مکانیزه نداریم
اکنون با توجه به نزدیک شدن فصل مدرسه و کثرت تردد در این منطقه لازم می‌دانم بگویم مسیر شهرک جهازی‌ها و خیابان سیزدهم رجایی شهر پرخطر و پر رفت و آمد است. در محدوده بلوار موذن 3 مدرسه و البته دانشگاه آزاد کرج قرار دارد و نصب پل مکانیزه ضروری به نظر می‌رسد. بیش از 3 سال است پلی معمولی نصب شده اما هنوز راه اندازی نشده است و قابل استفاده نیست. از مسئولان درخواست دارم با توجه به حساسیت این منطقه به این موضوع رسیدگی کنند.
ایزدپناه از شهرک جهازی‌ها
 
سرقت در شهرک پردیسان
در منطقه پردیسان آمار سرقت خودروها و وسایل داخل آنها بالاست و بسیاری ازاهالی این منطقه از این سرقت‌ها زیان دیده‌اند. این سرقت‌ها از بازکردن لاستیک‌ها تا باطری و قطعات داخل خودرو را شامل می‌شود. از نیروی انتظامی درخواست می‌کنم نظارت و رسیدگی به امنیت این محله را بیشتر کنند.
رسول زاده از پردیسانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code