موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/26
شهرک پردیسان مراکز آموزشی وفرهنگی ندارد
ساکن شهرک پردیسان هستم.دراین محله مهدکودک مناسب و مدرسه در مقاطع مختلف وجود ندارد. برای بحث آموزشی و فرهنگی فرزندانی که دراین شهرک زندگی می‌کنند هیچ فکری نشده و برای همه مشخص است که دیگر امکان ساخت مدرسه یا مرکز فرهنگی در این شهرک وجود ندارد.اکنون فرزندان ما باید با مترو به شهرک چمران یا شهرک بروند. در شهرک فقط 2بوستان کوچک وجود دارد که جوابگوی جمعیت آن نیست ودرحقیقت کودکان این منطقه از فضای سبز وپارکی مجهز به وسایل بازی محروم هستند.
ولی زاده از شهرک پردیسان
 
در شهرک ناز امنیت نداریم

ساکن شهرک ناز هستیم.ما اینجا امنیت نداریم به محض تاریک شدن هوا دیگر جرأت نمی‌کنیم برای کاری از خانه خارج شویم. اگر هم مجبور باشیم باید لقمه‌ای نان برای جلوگیری از حمله سگ‌های ولگرد و مقداری پول برای جلوگیری از حمله اوباش همراه داشته باشیم. چند ماه پیش پسرم حدود ساعت 20 از محل کار برگشته بود که دو موتور سوار به او نزدیک می‌شوند و به بهانه پرسیدن آدرس اورا متوقف می‌کنند و بعد از حمله  پول نقد و تلفن همراه اورا به سرقت می‌برند.کاش می‌شد مسئولان به امنیت این محله توجه کنند.
صمدی از شهرک ناز
 
مشکل خیابان فرهنگ
در خیابان فرهنگ حسن آباد که در حال حاضر شهرک اداری است زندگی می‌کنیم . مسئولان بارها قول خاک برداری این منطقه را داده‌اند و تا کنون هیچ اقدامی انجام نشده است.
جعفری از کرج
 
وضعیت بد آسفالت کرج
با وجود اینکه برخی شهرداران مناطق از آسفالت کردن خیابان‌ها و معابر می‌گویند اما وضعیت آسفالت در کرج به شدت بد است. خیابان‌ها پر از چاله و گودال است و تکه تکه شدن آسفالت واقعا خطرناک است و باعث تصادف می‌شود.از مسئولان تقاضا داریم فکری به حال این موضوع بکنند.
رحیمی از کرج

پارک ایران زمین  در تاریکی
بخش‌هایی از پارک ایران زمین عظیمیه شب‌ها خاموش است. تیرهای برق این پارک در بعضی نقاط روشن نیست به همین خاطر آن قسمت در تاریکی به سر می‌برد. از مسئولان اداره بق و سازمان پارک‌ها و فضای سبز تقاضا داریم این موضوع را بررسی کنند تا برای استفاده از فضای پارک دچار مشکل نشویم و مجبور نباشیم در تاریکی بنشینیم.
محمدی از عظیمیه
 ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code