موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/22
عاملی برای ایجاد ترافیک
یکی از دلایل به وجود آمدن ترافیک در شهر خودروهای مسافر بر اینترنتی هستند که درخیابان می‌ایستند ومنتظرسرویس های بعدی خود هستند. این توقف ها باعث به وجود آمدن ترافیک درشهرمی شود. این خودرو هادرمحدوده چهارراه طالقانی، میدان کرج ومراکز خرید مهم شهر دیده می‌شوند که باعث ایجاد ترافیک نیزمی شوند. ازماموران راهنمایی و رانندگی تقاضا داریم تا برای حل این مشکل اقدام اساسی انجام بدهند.
گلزار از کرج

حضور پررنگ دستفروشان
هر چه برای جمع شدن دستفروشان اقدام وازمسئولان مربوطه وشهرداری‌های مناطق تقاضا کردیم برای جمع آوری آنها اقدام کنند فایده‌ای نداشته ودستفروشان همچنان درحال انجام کارخود هستند.
حمیدی از کرج

جای سوزن انداختن نیست
از شهرداری رجایی شهرتقاضا داریم فکری به حال بساطی‌ها ودستفروشان ازفلکه اول تا خیابان سیزدهم بکنند. واقعا دیگرنمی شود درخیابان اصلی رجایی‌شهر قدم برداشت و از شلوغی جای سوزن انداختن نیست. صدای ما را به گوش شهردار این منطقه برسانید.
میرزایی از رجایی شهر

بوی تعفن در شهرک ابریشم
زندگی در شهرک ابریشم با مشکلات و معضلاتی که دارد برای ساکنانش آزاردهنده است اما موارد دیگری وجود دارند که زندگی را غیر قابل تحمل کرده است. بوی تعفن زباله ها در این شهرک زندگی را برای مردم سخت کرده است. وجود سگ های ولگرد نیز باعث ترس و وحشت شده است. از مسئولان تقاضا داریم برای حل مشکلات این شهرک اقدام کنند.
شاه آبادی از شهرک ابریشم

تعطیلی فعالیت های ورزشی
سالن ورزشی شهدای چهارصد دستگاه را ازشهرداری اجاره کردیم تا به فعالیت های ورزشی بپردازیم اما گاه و بیگاه مسئولان تمرینات ما را به بهانه برگزاری مراسم های مختلف دراین مکان تعطیل می‌کنند. از مسئولان مربوط تقاضا  داریم اگر به فکر جوانان هستند باعث اختلال در اینگونه فعالیت ها نشوند.
باقر شمس از خیابان چهارصددستگاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code