موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/19
مرکز بهداشت پیشاهنگی فعال نیست
مرکز بهداشت پیشاهنگی فعال نیست و حداقل خدمات دهی را هم ندارد. این مرکز حتی واکسیناسیون نیز که در هر مرکز بهداشتی انجام می‌شود، انجام نمی‌دهد و برای واکسیناسیون، مسئولان آن در هفته یک روز را مشخص می‌کنند که به مرکز بهداشت خرمدشت برویم. برای شهرکی که بیش از 30هزارنفر جمعیت دارد آیا نباید یک مرکز بهداشت با همه امکانات وجود داشته باشد تا برای کارهای عادی که حتی در روستاها نیز انجام می‌شود، به منطقه دیگری نرویم؟
خانلر از پیشاهنگی
 
یک گاوداری و یک روستا
ساکن علی آباد گونه هستم. وجود یک گاوداری هم در بهداشت این روستا و هم در ظاهر آن تاثیر منفی دارد. یک دکل شبکه تلفن همراه هم داخل این گاوداری موجود است. امواج این دکل قطعا برای سلامتی اهالی مضر است و بارها از این موضوع شکایت کردیم اما تاکنون به نتیجه ای نرسیده‌ایم. این گاوداری در مجموع معضل بزرگ روستا و موجب نارضایتی همه اهالی است. از مسئولان تقاضا داریم به مشکلات روستاییان رسیدگی کنند.
معتمدی از علی آباد گونه
 
نبود مراکز درمانی در شهرک یاس
ساکن شهرک یاس درانتهای حصارک هستم. در این شهرک نه یک مرکز درمانی وجود دارد و نه حتی داروخانه، در مواقع ضروری برای تهیه یک قرص مسکن باید به حصارک یا شاهین ویلا مراجعه کنیم. نزدیک‌ترین مرکز درمانی به این منطقه بیمارستان کوثر است که   مشکلات خاص خود را دارد و به دلیل شلوغی و دیگر مشکلات باید به مراکز درمانی دیگر مناطق برویم. تاکسی هم تا سر شهرک آن هم به تعداد محدود تردد می‌کند. همه کسانی که در این شهرک زندگی می‌کنند به امید رفاه و یک زندگی ساده و راحت ساکن شدند اما متاسفانه این شهرک بدون تامین زیرساخت‌های لازم احداث شده و از امکانات وسرانه شهری محروم است. کسانی که خودروی شخصی ندارند، برای رفت و آمد باید هزینه زیادی متحمل شوند زیرا کرایه تاکسی ها بالاست و گاهی هم که اصلا تردد ندارند و بنا به ضرورت مجبور به استفاده از تاکسی تلفنی هستیم.
مستوفی از شهرک یاس

استخر نیمه کاره
قرار است در شهرک وحدت استخر بسازند اما بعد ازچند سال این طرح نیمه کاره مانده است. اینکه مکان نامناسبی را برای استخر انتخاب کردند مشکلاتی را ایجاد کرده است. از مسئولان تقاضا داریم که به این موضوع رسیدگی کنند.
موسوی از شهرک وحدتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code