موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/14
پاسخ مسئولان
با توجه به مطلب چاپ شده درستون صدای همشهری مبنی بر خاموشی جاده شهرک ابریشم به نقل از آقای توکی شهمیرزادی به استحضار می‌رساند: بنابرگزارش توزیع برق شهرستان ساوجبلاغ ورودی شهرک ابریشم دارای شبکه روشنایی بوده و قسمت اعظم آن مربوط به انتهای جاده قزلحصار است که خارج ازمحدوده خدمات شهری قرار دارد و تامین روشنایی آن وظایف این شرکت نیست.
جمشید یکه زارع، مدیر بازرسی و ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات
 
کرایه‌های بالا
مسافر همیشگی خط تاکسی درختی – چهار راه طالقانی هستم. برخی تاکسی‌داران این خط از قوانینی که وجود دارد، تخطی می‌کند. کرایه در این خط 1400 تومان است. برخی رانندگان به مسافران می‌گویند باید 1500 تومان بدهند و رفتار خوبی با آن‌ها ندارند. از مسئولان تقاضا داریم رانندگان این خط را توجیه کنند تا مردم به راحتی به سفرهای درون شهر خود بپردازند.
معینی از خیابان درختی
 
پله برقی برای سه راه رجایی شهر

سه راه رجایی شهر پل عابر پیاده برقی می‌خواهد. این منطقه تاکنون خیلی تلفات رانندگی داشته است. حدود 4 -5 سال است تلفات زیادی در این محدوده رخ داده و هر چه صدایمان را بلند تر می‌کنیم انگار کسی نمی‌شوند. در این محدوده رانندگان باسرعت زیادی حرکت می‌کنند اگر پله برقی گذاشته نمی‌شود حداقل چند سرعت گیر ایجاد شود تا از کشته و مجروح شدن عابران پیاده جلوگیری شود.
جمشیدی از کرج

پروژه ای که ناقص انجام شد
بعد از چند سال‌ که به روزنامه همشهری پیغام دادیم و پیگیری‌هایی که انجام شد، به جاده ماهدشت تا سه راه کیانمهر که وضعیت بسیار بدی داشت، با آمدن رئیس جمهوری به استان بودجه ای اختصاص داده شد اما حال به جای ساخت جاده جدید، روی جاده قبلی را آسفالت کردند. بعد در روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها گفتند که میلیاردها تومان صرف ساخت جاده شده است. این جاده جدول بندی وسط و 2 طرف، گاردریل، تابلوی راهنمایی ورانندگی و پل عابرپیاده ندارد. قراربود رو به روی مسکن مهر ماهدشت پل روگذر ساخته شود که هنوز انجام نشده است.
مرادی از مسکن مهر ماهدشتارسال پیام اشتراک 
 
 Security code