موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/13
تجمع متکدیان بیگانه
ساکن محله زنبق در مهرشهر هستیم. یکی از مشکلات مهم ما وجود متکدیان پاکستانی در چهار راه‌ها و حاشیه معابر این محله است که علاوه بر خدشه دار کردن نمای محل سبب ایجاد مزاحمت برای ساکنان می‌شود. ازمسئولان خواهشمندیم که به این مورد رسیدگی کنند. بسیاری از این گدایان خارجی از راه‌های غیر قانونی خود را به شهر رسانده‌اند و ناقل انواع بیماری‌ها هستند و سلامت اهالی را تهدید می‌کند.
احمدی از زنبق مهرشهر
 
تجمع خلافکاران درحسن آباد

ساکن حسن آباد هستم اما به دنبال راهی برای مهاجرت از این منطقه هستم. در حسن‌آباد مواد مخدر  به راحتی خرید و فروش می‌شوند. هر روز شاهد گلاویز شدن‌های اراذل اوباش با یکدیگر هستیم که بعضا خسارت‌های مالی و جانی فراوانی را به بار می‌آورند. آمار بیکاری در بین جوانان محل بسیار بالا است. از مسئولان انتظامی استان تقاضا داریم بیشتر به حسن آباد توجه کنند و این مسائل را مورد بررسی قرار دهند.
یکتا از حسن آباد
 
کودکان سرحدآبادی جایی برای تفریح ندارند

سرحدآباد مکانی برای تفریح کودکان و نوجوانان و فضای سبز و پارک ندارد. برای بازی فرزندان‌مان مسافت زیادی را طی می‌کنیم و به شهرک بنفشه می‌رویم زیرا هیچ محیط مناسبی برای آنان در این نزدیکی وجود ندارد. سرحدآباد با وجود قدمت فراوان از هیچ نظر ویژگی‌های یک منطقه شهری را ندارد و به آبادانی   نیازمند است.
گلشنی ازسرحد آباد
 
اینجا برای زندگی مناسب نیست
ساکن مهدی آباد هستم. در این محل روزی بدون دزدی و نزاع نمی‌گذرد. هیچوقت نمی‌توانم اجازه دهم فرزندانم تنها از خانه بیرون بروند زیرا از یک طرف نگران سلامتی‌شان هستم و از طرف دیگر دوست ندارم از سن پایین با انواع خلاف‌ها که به راحتی در مقابل چشم مردم رخ می‌دهد، آشنا شوند. این محل با وجود این میزان جرم و خلاف حتی پاسگاه و گشت هم ندارد. ای کاش مسئولان به فکر محله‌های حاشیه شهر هم باشند.
رضوی از مهدی آباد

برای بازنشستگان کاری نمی کنند
بازنشسته تامین اجتماعی هستم. قرار بود 500 هزار تومان سهام عدالت بدهند که هنوز هیچ خبری نشده است. قرار شد 700 هزار تومان به بازنشستگان بدهند که باز هم خبری نیست. از مسئولان بپرسید برای بازنشستگان چه کاری می خواهند انجام دهند؟
حسین پناهی  از کرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code