موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/12
پروژه قطار شهری
حدود 4 سال است که برای ساخت متروی کرج -هشتگرد در منطقه گلدشت می‌خواهند ملک ما را تحویل بگیرد. آب و برق و گاز واحد ما را قطع کرده‌اند. اما نه ملک را تحویل می‌گیرند نه اینکه پولمان را می‌دهند. از شما تقاضا دارم صدای ما را به گوش مسئولان برسانید. با این وضعیت واقعا نمی‌دانیم باید چه کنیم. چند خانواده  در این منطقه از آب و برق و گاز غیر مجاز استفاده می‌کنند و به همین خاطر بلاتکلیفیم.
احمدی از گلدشت کرج
 
درختان چهار صد دستگاه می‌خشکند
درختان محله چهار صد دستگاه در وضعیت بسیار بدی قرار دارند. آبیاری  مناسبی انجام نمی‌شود و به همین دلیل اکثر درختان چنار خشک شده‌‌اند. از قدیم جوی آبی وجود داشت و این درختان به واسطه آن آبیاری می‌شدند.
اما در چند سال اخیر با روش بد جدول گذاری راه آبیاری درختان را بسته‌اند. اکنون درختان با این روش خشک   می‌شوند. در پیاده روها آجرهای قرمز دور درختان کشیدند که این آجرها هم درختان را تنگاتنگ محاصره کرده و برای عابران پیاده هم مزاحمت ایجاد کرده است وحتی اجازه ورود آب باران به پای درختان را نمی‌دهد. از مسئولان می‌خواهم راه حلی برای رسیدگی مناسب به این درختان پیدا کنند.
مرادی از چهارصد دستگاهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code