موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/11
تکمیل باغ تندرستی فردیس
ضمن تبریک به منتخبان شورای شهر فردیس، تقاضا دارم با وجود همه مشکلاتی که شهر 500 هزار نفری فردیس با آن مواجه است به تکمیل باغ تندرستی درضلع جنوبی اقدام کنند. این پارک بسیار مورد استقبال مردم فردیس است. بنابراین ازاعضای جدید شورای اسلامی می‌خواهیم اقدام فوری   برای تکمیل پروژه آن انجام دهند.
ربیعی از فردیس
 
حسن آباد و آلودگی زیست محیطی
محله حسن‌آباد به علت ساخت‌وسازهای گسترده  خارج از ضوابط فنی و مهندسی در این سال‌ها در معرض فاجعه‌ای انسانی است. یکی از مشکلات این منطقه نبود زیرساخت‌های شهری نظیر فاضلاب است که این منطقه را در شرف آلودگی‌های زیست‌محیطی قرار داده است.
سوری از حسن آباد

مهاجرت از بیلقان
بیلقان در ابتدای جاده چالوس ودرانتهای شهر کرج قرار دارد. این منطقه مورد بی‌مهری مسئولان قرار گرفته است. کم توجهی مسئولان، نبود مدرسه، سیستم حمل و نقل عمومی کارآمد و کیفیت بد آب آشامیدنی باعث شد که بسیاری ازاهالی بومی بیلقان را ترک کنند. این منطقه خوش آب وهوا اما بدون امکانات هرروز بیشتر شاهد ازدست دادن ساکنان خود است.
معراجی از بیلقان

ریختن زباله در جوی آب
برخی از میوه‌فروشان کرج میوه‌ها و سبزی‌های خراب را در جوی‌های آب جلوی مغازه می‌ریزند و این موضوع علاوه بر چهره زشتی که به شهر می‌دهد، باعث بروز آلودگی‌های زیست محیطی و تجمع موش‌ها می‌شود. لطفا به این افراد تذکر بدهید و حتی در صورت لزوم آن‌ها را با اعمال جریمه نقدی ملزم به اجرای قانون کنید.
سمیرا زارع ابرقویی از کرج

تاکسی‌های فرسوده
چرا مسئولان تاکسی‌های فرسوده را از رده خارج نمی‌کنند؟ چند روز پیش سوار یک تاکسی پیکان قدیمی شدم و در طول مسیر علاوه بر صندلی‌های نامناسب ماشین، به خاطر سر و صدای زیاد موتور بسیار اذیت شدم. باید فکری به حال حمل و نقل عمومی شهر کرج کرد زیرا با این وضع مردم ترجیح می‌دهند از خودروهای شخصی استفاده کنند.
یک شهروند کرجیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code