موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/08
پاسخ مسئول
با توجه به مطلب چاپ شده در روزنامه همشهری در 17 مرداد 95 در ستون صدای همشهری مبنی بر مشکلات زیاد در مجتمع 170 واحدی سپیدار، به نقل از هیات مدیره مجتمع، بنابرگزارش توزیع برق شهرستان فردیس معبر جدید‌الاحداث حد فاصل کوچه احمدی تا خیابان رضوانیه فاقد سیستم روشنایی است که طرح مربوطه تهیه و پس از تامین اعتبار به مرحله اجرا درخواهد آمد.
جمشید یکه زارع، مدیر دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
 
پاسخ مسئول
با توجه به مطلب چاپ شده در روزنامه همشهری در 17 مرداد 96 با عنوان «رسوخ فاضلاب‌های زیرزمینی» به اطلاع می‌رساند؛ آب شرب توزیعی درشهرستان فردیس از 2 مرجع کاملا مستقل یعنی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان وآزمایشگاه معتمد آبفای البرز به صورت روزانه نمونه برداری می‌شود و هرگونه عدم انطباق نمونه با استاندارد ملی ایران بلافاصله به مراجع مربوطه استان گزارش داده خواهد شد.
تاکنون نتایج آزمایش‌های مذکور، استاندارد بودن آب شرب توزیعی درشهرستان فردیس را تایید می‌کند. همچنین درخصوص احداث تصفیه خانه فاضلاب دراین شهرستان، شرکت آبفای البرز مطالعات جمع آوری، انتقال وتصفیه بهداشتی فاضلاب وتوافق با بانک توسعه اسلامی برای تامین منابع مالی مورد نیاز این طرح را انجام داده است و درصورت مساعدت در تامین زمین، عملیات اجرایی طرح فاضلاب شهرستان فردیس آغاز خواهد.
علیرضا لرستانی، مدیرروابط عمومی و آموزش همگانی آبفای استان
 
 شیخ آباد زیر گذر می‌خواهد
قرار بود چند سال پیش زیرگذر شیخ آباد رزکان ساخته شود تا مشکل ترافیک این منطقه حل شود اما متاسفانه هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده و این منطقه همچنان با ترافیک شدید مواجه است. از مسئولان تقاضا داریم تا برای حل این مشکل اقدام کنند زیرا با آمدن مهرماه حجم ترافیک چند برابر می‌شود.
یعقوبی از رزکان
 
 بساط معتادان در مقابل پاساژ دانشکده
مقابل پاساژ   در چهار راه دانشکده، معتادان بساط می‌کنند و انواع و اقسام کالاهای کهنه را در معرض فروش می‌گذارند که این موضوع رفت و آمد را برای عابران سخت می‌کند. از مسئولان شهرداری تقاضا داریم جلوی بساط  کردن این افراد را بگیرند. واقعاد تردد در این ناحیه سخت و دشوار است.
اشرفی از کرج
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code