موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/06/05
خودرویمان را تحویل نداده‌اند
چند ماه پیش از یکی از شرکت‌های فروش خودرو در کرج خودرویی خریداری کردیم اما بعد از گذشت 2 ماه هنوز خودرویمان را تحویل نداده‌اند. از شما تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنید.
خلیلی از کرج
 
کمبود اتوبوس در خط باغستان
ساکن خیابان بنی نجار حیدرآباد هستم. از مسئولان اتوبوس رانی تقاضا داریم برای خط باغستان اتوبوس در نظر بگیرند. اتوبوس باغستان هر 45 دقیقه یک بار می‌آید و واقعا مردم را دچار دردسر وزحمت می‌کند و بسیاری ازمردم این منطقه قشرآسیب پذیر هستند و ناچار می‌شوند تاکسی بگیرند یا پیاده مسیرشان را طی کنند.
تقی لو از حیدرآباد

 21 ساعت آب نداریم
آب کوچه محمدی روبه روی شهرک شمالی در زیبادشت 21 ساعت در شبانه روز قطع است و تنها از ساعت 9 تا 12 آب داریم. از مسئولان آب روستایی تقاضا داریم هر چه زودتر برای حل این مشکل  اقدام کنند.
الوندی از زیبادشت
 
جمع آوری زباله گردها
ازمسئولان شهرداری تقاضا داریم جلوی کار زباله گردها را که با گاری‌های خود درشهر پراکنده‌اند و برای مردم دردسر درست می‌کنند، بگیرند. واقعا چهره شهر و کوچه و خیابان‌ها بسیار زشت می‌شود. برای رفع مشکلات اقتصادی این افراد نیز لازم است کاری صورت گیرد تا هر روز شاهد جولان آن‌ها در شهر نباشیم.
رجبی از کرج
 
به هم ریختگی شهر
به راستی باید برای شهر شلوغی مثل کرج که روزبه روز هم شلوغ تر می‌شود، چه اقدامی انجام داد؟ با حضور اعضای جدید شورای اسلامی شهر و شهردار کرج امیدواریم اقداماتی صورت گیرد تا   این برهم ریختگی شهری از بین برود.
مولایی از کرج
  
پارک غیرقانونی

بی نظمی تردد خودروها و پارک های دوبله و گاها سوبله در خیابان اصلی شهرک اوج مشکلات زیادی را برای ساکنان و رهگذران ایجاد کرده است. وجود واحدهای متعدد تعمیر خودرو   در این خیابان نیز از جمله مواردی است که بر وجهه نامناسب و تجمع بدون قاعده خودروها در این معبر مرکزی   افزوده است.
مهرانی از شهرک اوجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code