موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/31
قطعی آب کوچه محمدی
در کوچه محمدی در زیبادشت، از ساعت 9 صبح تا یک عصر آب نداریم. در این کوچه قطعی آب دردسرساز شده است. از مسئولان تقاضا داریم فکری به حال مشکلات ما بکنند. حدود یک سال است از بی آبی رنج می‌بریم اما اداره آبفای روستایی اقدامی نمی‌کند. از مسئولان تقاضا داریم این معضل را هر چه سریع‌تر حل کنند.
شیرازی از زیبادشت
 
مشکلات جهانشهر
ساکن جهانشهرهستم. این منطقه یکی ازمحله های خوب کرج است اما مشکلات زیادی دارد. درهنگام بارندگی چاه‌های فاضلاب سرریز می‌شود و مشکلاتی را برای شهروندان به وجود می‌آورد.
آب باران همچنین باعث آب گرفتگی در خیابان‌های محله می‌شود. بوی بد فاضلاب به خصوص در ساعات صبحگاهی موضوع مهمی است که باید برای حل آن فکری شود. موش‌های خیابانی از دیگر مشکلات ما هستند که جمعیت آن‌ها روز به روز در حال افزایش است.
همچنین سگ‌های ولگرد زیادی در این محله پرسه می‌زنند. ناامنی محله نیز یکی از مشکلات    است و به دلیل خلوت بودن انواع دزدی از جمله کیف قاپی و زورگیری و دزدی از اتومبیل‌ها  زیاد اتفاق می‌افتد.
از مسئولان   تقاضا داریم برای حل مشکلات این منطقه اقدام اساسی کند.
ملکی از جهانشهر
 
در انتظار اتوبوس
از ساکنان سیاهکلان هستم. تاکسی های سیاهکلاهان و محمودآباد مشترک هستند و اگر مسافران را در محمودآباد پیاده کنند دیگر به سمت سیاهکلان نمی‌آیند و از همان میدان محمودآباد دور می‌زنند و برمی گردند.
اکثر اوقات مجبور هستیم برای سوار شدن تاکسی تا میدان پیاده برویم و این موضوع برای سالمندان دشوار است.  
اکثر تاکسی دارها این سربالایی را بالا نمی‌آیند و به فکر راحتی خودشان هستند. این 2 روستا خط اتوبوس دارد اما فاصله زمانی رسیدن آن‌ها خیلی زیاد است و گاهی باید نیم ساعت تا 40 دقیقه برای سوار شدن اتوبوس کنار خیابان بایستیم. از مسئولان تاکسیرانی تقاضا داریم مشکل این منطقه را حل کنند.
صبوری از سیاهکلاهانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code