موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308- 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/29
بوی زباله در پلاتو های تئاتر
هنرمندان تئاتر البرز مجبورند هر روز در پلاتو های پر از فیلتر سیگار و بوی زباله‌های جا مانده از گروه های دیگر تمرین کنند. همچنین ازبطری آب معدنی تا آشغال و خرده دكورها پشت در سالن اصلی تئاتر شهر چهره این مجموعه را نامناسب كرده است. لطفا مسئولان مربوطه برای رفع این مشکلات كاری كنند.
مجیدی از کرج
 
وضعیت نامناسب آسفالت خیابان 16 غربی
از خیلی سال پیش آسفالت خیابان ١٦ غربی بلوار انقلاب خراب و كنده شده است اما كسی برای صاف شدن آسفالت های كوچه اقدامی ‌نمی‌كند. وضعیت پیاده رو و آسفالت این كوچه اصلا مناسب نیست.
راد از بلوار انقلاب
 
کودکانمان امنیت ندارند

ساكن كلاك بالا هستم. همیشه در این محل اراذل و اوباش تجمع و گاهی به صورت آشكار و پیش چشم كودكان ما اقدام به فروش و استعمال مواد مخدر می‌كنند.كودكان در این محله فضای بازی ندارند، با شروع تعطیلات تابستان و یا آغاز مدارس نیز نگرانی های ما دو چندان می شود، زیرا نمی توان بچه ها را در خانه حبس كرد و یا مانع مدرسه رفتنشان شد. از طرفی نیز كوچه و خیابان در این منطقه امنیت كافی برای کودکان و نوجوانان ندارد.
ربابه رستمی از کلاک بالا
 
مشکلات زیاد حصارک
از اهالی حصارک هستم. کودکان در حصارک امکانات ندارند. بچه‌ها حق دارند از محیطی مناسب برای بازی برخوردار باشند اما این امکانات برای آنان فراهم نیست. یکی دیگر از مشکلات این محله سد معبرهای بسیار زیاد در پیاده روهاست. پیاده‌روهای حصارک وضعیت خوبی ندارند انواع و اقسام سد معبر ازسوی کهنه فروش‌ها گرفته تا صافکار‌ها و تعمیرکاران خودرو در رفت و آمد مردم اختلال ایجاد می‌کنند. این منطقه مشکلات زیادی دارد که هیچ مسئولی نیز برای حل آنها قدمی بر نمی‌دارد.
کمالی از حصارک
 
ترافیک در جاده آتشگاه
جاده آتشگاه همانند جاده چالوس یکی از مناطق تفریحی کرج محسوب می‌شود که به خصوص در روزهای تعطیل بار ترافیکی زیادی را به این محل تحمیل می‌کند. ترافیک در این منطقه و در روزهای تعطیل اهالی باغستان را بسیار آزار می‌دهد. شلوغی در این منطقه غیرقابل تحمل است. از مسئولان تقاضا داریم برای حل مشکلات اهالی این منطقه اقدامی عاجل انجام دهند.
رسولی از باغستان
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code