موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/28
ترافیک، شلوغی و دستفروشی
ساکن خیابان انوشیروان در مهرویلا هستم. بعد از ظهر تا شب از چهارراه گلزار تا خیابان بزرگمهر دستفروشان بساط می‌کنند. بارها به شهرداری مراجعه کرده‌ایم تا برای رفع مشکل ساکنان این منطقه کاری کنند اما تا کنون  مشکل رفع نشده است. از مسئولان مزبور تقاصا داریم این بازار مکاره را جمع‌آوری کنند. شلوغی و ترافیک ناشی از وجود دستفروشان ما را عاصی کرده است.
مظفری از خیابان انوشیروان
 
وضعیت میدان دانشگاه

میدان دانشگاه جزو شلوغ ترین مناطق کرج است که دانشگاه خوارزمی در این میدان قرار دارد. وقتی به این میدان می‌آیم و می‌خواهم به دانشگاه بروم، صحنه‌های تکراری هر روزه‌ام این است: چند نفر بساط کرده‌اند و لباس دست دوم می‌فروشند، عده‌ای آن طرف‌تر بر سر گرانی و ارزانی چند دست کاسه بشقاب چانه می‌زدند و در خلال صحبت‌هایشان به مرد جگرکی که آن سوتر با راه‌انداختن دود و بوی چربی عده‌ای را دور بساطش جمع کرده بود، بد و بیراه می‌گویند. چند قدم دورتر از مرد دستفروش، مردی با گذاشتن یک کتاب به ظاهر قدیمی عابران را به گرفتن فال، سرکتاب وغیره ترغیب می‌کند. این صحنه‌ها برای دانشجویان قابل هضم نیست. ای کاش مسئولان فکری برای ایجاد محیطی سالم و آرام برای ورود خروج دانشجویان به این دانشگاه بکنند.
سعیده مرادی از کرج

نظافت؛ مشکل اساسی محمدشهر
یکی از کسبه محمدشهر هستیم. مشکل اهالی وضعیت بهداشت این منطقه است. بوی زننده جوی‌های آب، باتلاقی مملو از زباله، نخاله‌های ساختمانی رها شده در زمین‌های بایر و کمبود سطل زباله مردم را اذیت می‌کند. این محل رفتگر ندارد و رفت و روب خیابان وظیفه اجباری هر روز صبح ما قبل از شروع به کسب و کار است. شرایط بهداشتی این خیابان که به عنوان قدیمی‌ترین و اصلی‌ترین خیابان محمدشهر شناخته می‌شود، اصلا مناسب نیست. جوی‌های آب اغلب پر از زباله هستند و بوی زننده ای در همه محل پخش می‌کند. ترکیدگی لوله به یک اتفاق معمولی در اینجا بدل شده است که متاسفانه ترمیم آن مدت‌های زیادی طول می‌کشد و چاه و چاله‌های ناشی از آن ماه‌ها برای اهالی مشکل ساز می‌شود. از مسئولان تقاضا داریم مشکلات محمد شهر را حل کنند.
خزایی از محمد شهرارسال پیام اشتراک 
 
 Security code