موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/23
توقف ممنوع
یکی از کسبه سه راه رجائی شهر هستم. ممنوع کردن توقف خودرو‌ها در سراسر این خیابان مانع کسب و کار ما شده است. مشتریان نمی‌توانند خودروی خود را پارک کنند و باید به داخل کوچه‌ها بروند و با توجه به این‌که اکثر کوچه‌ها مملو از ماشین است، مجبور می‌شوند در مسیر خیلی دوری از مغازه خودروی خود را پارک کنند و در نهایت از خرید در این مکان منصرف می‌شوند. به همین دلیل مغازه‌های ما و کسب و کارمان از رونق افتاده است. در اعتراض به این کار بارها کسبه تابلوهای توقف ممنوع را از جا در آورده‌اند، اما باز هم ماموران آن‌ها را نصب می‌کنند.
لازمی از کوی کارمندان
 
خیابان‌های آسفالت نشده
یکی از مشکلاتی که اکنون با آن سرو کار داریم کنده‌کاری خیابان‌های رجایی‌شهر است. برخی از خیابان‌ها را برای انجام عملیات‌های مختلف کنده‌کاری و بعد از اتمام کار همانطور خاکی رها می‌کنند و می‌روند و دیگر برای آسفالت آن اقدامی انجام نمی‌دهند. از مسئولان شهری و مسئولان اجرایی استان تقاضا داریم هر اقدامی می‌کنند خیابان را به صورت اولیه تحویل مردم دهند.
روستایی از خیابان هشتم رجایی شهر
 
دستفروشان رجایی شهر
دستفروشان خیابان اصلی رجایی شهراز حریم خود پیش روی می‌کنند و مردم را آزار می‌دهند و برای رفت و آمد شهروندان راهی نمی‌گذارند. از مسئولان تقاضا داریم فکری به حال مشکلات ما در رجایی شهر بکنند.
صدری از کرج
 
فاضلاب در رود رها می‌شود
ساکن باغستان غربی هستم. متاسفانه برخی زباله‌های خود را در این رودخانه و حاشیه آن رها می‌کنند. البته از ابتدا این کار انجام می‌شد و حتی کامیون‌ها نخاله‌های ساختمانی را در این منطقه تخلیه می‌کردند که اکنون این مورد کمتر شده اما هنوز زباله‌های عادی و مصرفی مردم در حاشیه رودخانه به چشم می‌خورد. مشکل بزرگ‌تر این است که بوی فاضلاب رها شده در این رودخانه خیلی آزارمان می‌دهد. چرا باید فاضلاب در یک منطقه مسکونی رها شود. چرا مسئولان آسیب‌ها و آزارهای آن برای اهالی را در نظر نمی‌گیرند؟
فیروزبخت از باغستان غربیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code