موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/22
ساخت‌ وسازهای غیرمجاز
متأسفانه ساخت‌ وسازهای غیرمجاز در البرز و بالاخص شهر کرج به رویه‌ای معمول تبدیل‌شده است. متأسفانه این رویه جلوی چشمان دستگاه‌های مسئول رخ می‌دهد. سؤال اساسی اینجا مطرح می‌شود که به چه دلیل برخی اداره‌ها بر این تخلفات گسترده چشم خود را می‌بندند. از مسئولان تقاضا داریم سری به محله‌های کرج بزنند و جلوی این معضل را بگیرند.
رشیدی از کرج
 
گرد و غبار در ولد آباد
ساکن ولد آباد هستیم و مهم‌ترین مشکل ما در محل گرد و غبار فراوان ناشی از وجود  اراضی خاکی است. وجود این زمین‌های بایر تبعات زیست محیطی زیادی از قبیل تجمع زباله، نخاله‌های ساختمانی و آلودگی ناشی از حیوانات موذی و حشرات به محل تحمیل کرده است. با توجه به دریافت عوارض‌های سنگین، از شورای محمدشهر انتظار داریم تا توجه بیشتری به آبادانی ولدآباد داشته باشد.
حسینی از ولدآباد
 
جای خالی اتوبوس و کمبود تاکسی در شهرک یاس
ساکن شهرک یاس هستیم. در این شهرک خط اتوبوس وجود ندارد. تاکسی هم تا سر شهرک آن هم به تعداد محدود تردد می‌کند. همه کسانی که در این شهرک زندگی می‌کنند به امید رفاه و یک زندگی ساده و راحت ساکن شدند اما متاسفانه این شهرک بدون تامین زیرساخت‌های لازم احداث شده و از امکانات و سرانه‌های رفاهی محروم است. کسانی که خودروی شخصی ندارند برای رفت و آمد باید هزینه زیادی متحمل شوند زیرا کرایه تاکسی‌ها بالاست و گاهی هم بنا به ضرورت مجبور به استفاده از تاکسی تلفنی هستیم.
خطیبی از شهرک یاس
 
محله ای با مشکلات بسیار
ساکن محله حصارک بالا هستیم. این محله جزو محله‌های قدیمی کرج است که از سال‌ها پیش افرادی که از وضع مالی خوبی برخوردار نبودند، به این محله نقل مکان کردند و رفته رفته مشکلاتی را با مهاجرت خود آوردند؛ از قبیل اعتیاد، و كمبود امنیت، کمبود فضای سبز، وضع نامناسب آسفالت، نبود پارکینگ و پیاده رو. در برخی کوچه‌ها و خیابان‌ها، ساخت وسازهای غیراصولی هم به عنوان کاستی‌های این منطقه مطرح هستند.
رسولی از حصارک بالاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code