موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/18
جوابیه مسئول
با توجه به مطلب چاپ شده در 24تیر 96 در ستون صدای همشهری به نقل از رضا‌پور مبنی برعدم تامین برق شهرک کوثر، بنابرگزارش توزیع برق غرب شهرستان کرج متقاضیان محترم می‌توانند با ارائه جواز ساخت، پایان کار و یا گواهی عدم خلاف نسبت به ثبت درخواست برق اقدام کنند.
جمشید یکه زارع، مدیر دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
 
تشکر از شهردارمنطقه 5
ساکن 45 متری گلشهر خیابان گلایل هستم. از زحمات شهردار منطقه 5 تشکر می‌کنم، به خصوص بابت ساماندهی بازار گلایل و زحمتی که برای راه اندازی و رونق این بازار کشیدند.
میرزایی از 45 متری گلشهر
 
ویراژ خودروها در خرمدشت
ساکن خرمدشت، مهر اول، میثم 2 هستم. از شهرداری تقاضا دارم برای جلوگیری از سرعت بیش از حد بسیاری از  رانندگان که بدون توجه به عابران پیاده با سرعت غیرمجاز در این خیابان‌ها جولان می‌دهند، در خیابان‌ها سرعتگیر نصب کند تا خانواده هایمان درامان باشند.
رجبی از خرمدشت
 
متروی هشتگرد

مسئولان به مردم هشتگرد وعده راه اندازی متروی هشتگرد را  در مرداد ماه  داده بودند اما متاسفانه با این تعلل که دیده می‌شود تا پایان سال نیز از مترو خبری نخواهد بود. لطفا این موضوع را پیگیری کنید.
رضایی از هشتگرد

لیزرها ی تبلیغاتی
در میدان حافظ و چهار راه هفت تیر و بسیاری از نقاط دیگر شهر برخی از مغازه داران از لیزرهای تبلیغاتی استفاده می‌کنند. این لیزرها درچشم افراد و رانندگان می‌افتد و  باعث آزار می‌شود. ازمسئولان ناظر یا بازرسان تقاضا داریم جلوی این کار را بگیرند تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.
پیروی از کرج
 
تشکر از روزنامه همشهری
از روزنامه همشهری بابت چاپ عکس و گزارش از پل قدیمی کرج در حصار تشکر می‌کنم. البته این پل اکنون تغییرات زیادی کرده است که باید از سازمان پارک‌ها هم تشکر کرد.
حسین کیانی از میدان کرج
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code