موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/17
حقوق ناچیز بازنشستگی
 بازنشسته هستم. ماهانه یک میلیون تومان حقوق می‌گیرم. آیا با این حقوق می‌توانم خرج زندگی خود را با داشتن فرزند دانشجو و عروس و نوه بدهم؟ از شما تقاضا دارم صدای مرا به گوش مسئولان  برسانید.
رسولی از کرج
 
خیابانی پر از زباله
ساکن خیابان شهید محمدی در منطقه هفت تیر هستم. نظافت این خیابان مطلوب نیست. ای کاش مدیران مربوط  از این خیابان بازدید کنند تا ببیند چقدر این خیابان کثیف است.
مقدم پور از هفت تیر
 
رسوخ فاضلاب درآب‌های زیرزمینی
ساکن فردیس هستم. ما مشکلات زیادی در این منطقه داریم به خصوص در حوزه آب و فاضلاب. از مسئولان آبفا می‌خواهیم که آب این منطقه را بررسی کنند و اجازه ندهند فاضلاب در آب‌های زیر زمینی رسوخ کنند. مردم از این آب برای شرب استفاده کنند.
احمدی از فردیس

مشکلات زیاد در مجتمع 170 واحدی
ساکن فردیس، سه راه حافظیه انتهای بلوار شهید داوری، مجتمع 170 واحدی سپیدار هستم. این منطقه روشنایی ندارد و از کمبودهای زیادی رنج می‌برد. از شهرداری منطقه 3 تقاضا داریم برای حل مشکلات ما اقدام کنند.
یکی از اعضای هیات مدیره مجتمع سپیدار

نبود مدرسه در  شهرجدید هشتگرد
در شهرک مسکونی مهر، شهرجدید هشتگرد برای مقطع راهنمایی و دبیرستان مدرسه وجود ندارد و دانش‌آموزان باید مسافتی طولانی را برای رفتن به مدارس شهرقدیم هشتگرد طی کنند. آیا مسئولان زمان ساخت شهرک به این مسئله  توجه نداشتند؟ چرا بدون فراهم کردن زیرساخت‌های لازم واحدها را تحویل مردم دادند؟ از مسئولان شهری و آموزش و پرورش درخواست می‌کنم برای حل این معضل در شهرجدید هشتگرد اقدامی عاجل انجام دهند.
یوسفیان ازهشتگردارسال پیام اشتراک 
 
 Security code