موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 88932308 021 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/05/15
فاضلاب روان در کوچه ها
ساکن حصارک هستم. در کوچه پس کوچه‌های حصارک فاضلاب خانه‌ها در وسط کوچه‌ها جاری است. در این هوای گرم فاضلاب عاملی در ایجاد  برای بوی بد و شیوع بیماری است.  درست است که ما را جزو حاشیه شهر به حساب می‌آورند اما کاش قدری به ظاهر و زیباسازی این محله نیز اهمیت می‌دادند. انگار تنها چیزی که در حصارک مهم نیست، آلودگی  بصری اینجاست. از مسئولان تقاضا داریم فکری به حال این مشکل و معضل همیشگی بکنند.
رسولی از حصارک
 
مشکلات بسیار بیلقان
ساکن روستای بیلقان هستیم که در نزدیکی کرج قرار دارد و جزو شهر کرج محسوب می‌شود اما  روستا یا شهر بودنش نامشخص است. کم توجهی مسئولان، نبود مدرسه و  سیستم حمل‌و‌نقل عمومی کارآمد و کیفیت بد آب آشامیدنی باعث شده  که بسیاری از اهالی بومی بیلقان را ترک کنند. در گذشته شورای محل به مشکلات رسیدگی می‌کرد و گوش شنوایی برای اهالی بود اما از زمان اضافه شدن روستا به حوزه شهری نه تنها مشکلات اساسی برطرف نشده‌اند بلکه مسئول مشخصی نیز برای رسیدگی به وضعیت بیلقان وجود ندارد.
محمدی از بیلقان
 
آسفالت نامناسب
ساکن فاز 4 مهرشهر هستم. یکی از مشکلاتی که ما در این منطقه با آن مواجهیم آسفالت خراب معابر است. خیابان‌های چهار راه مسجد تا امامزاده طاهر (ع) سال‌های طولانی است که همین وضعیت را دارد و به حال خود رها شده است. آسفالت معابرتا حد زیادی تخریب شده که حتی با خودرو هم تردد در آنها  دشوار است. سال گذشته این آسفالت را لکه گیری و بعضی از کوچه‌ها را نیز آسفالت کردند اما مشخص نیست جنس آسفالت چه بوده که امسال در آن پستی و بلندی ایجاد شده است. از مسئولان تقاضا داریم چنین اقداماتی را درست و اصولی انجام می‌دهند.
میثم پور از فاز4 مهرشهر
 
تجمع معتادان
کیوسک مطبوعاتی در ابتدای کوچه شهید گنجه ای و در مجاورت پارک شهدای بهار قرار گرفته است. به دلیل وجود افراد معتاد و کارتن خواب در این پارک، امنیت این منطقه زیر سوال رفته و به ویژه برای کسبه حس ناامنی ایجاد شده است. چند بار از دکه روزنامه فروشیم دزدی شده است، حتی سارقان از روزنامه‌ها هم نمی‌گذرند و چند بار روزنامه‌ها را به سرقت برده اند. لطفا پیگیری کنید.
قجالو از خیابان بهارارسال پیام اشتراک 
 
 Security code