موضوعات
البرز

صدای همشهری

نویسنده:
02632245620 - 02188932308 ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما شهروند البرزی است. معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات خود از ساعت 9 تا 17با شماره دفتر همشهری تماس بگیرید.
1396/01/28
  كرایه خط سیزدهم رجایی شهر كم است
جمعی از رانندگان خط سیزدهم رجایی شهر هستیم. بعد از افزایش كرایه‌های تاكسی كه در شهر اعمال شده،كرایه این خط نسبت به خط‌های دیگر بسیار اندك است. از سازمان تاكسیرانی تقاضا داریم  در مورد كرایه‌های این خط تجدید نظر كنند.
رانندگان خط سیزدهم رجایی شهر
 
   تشكر از روزنامه همشهری
چندی پیش با ستون صدای همشهری تماس گرفتیم و درخواست ایجاد سرعتگیر در خیابان انقلاب، كوی كارمندان شمالی را مطرح كردیم. اكنون این اتفاق افتاده است. از شما تشكر می‌كنیم كه صدای مارا به گوش مسئولان می‌رسانید.
یكی از ساكنان خیابان انقلاب كوی كارمندان شمالی
 
   وامی را كه نمی‌توانیم پرداخت كنیم
بانك‌ها دستور العملی دادند مبنی بر بخشودگی ضرر و زیان افرادی كه وام گرفته‌اند. 9 نفر هستیم كه وامی را گرفتیم اما كسی كه باید اقساط وام را پرداخت كند، مفقود شده است. به بانك صادرات شعبه طالقانی مراجعه كردیم و گفتند این قانون برای وام‌های 10 میلیون تومانی است. وام ما 45 میلیون تومان است. می‌خواهیم این وام را پرداخت كنیم كه بانك دریافت نمی‌كند. مسئولان راهی جلو پای ما بگذارند.
رستگار از كرج

   تشكر از سازمان پارك‌ها
از سازمان پارك‌ها تشكر می‌كنم كه در سال جدید زیبایی خاصی به شهر به خصوص به میدان حافظ و پل قدیمی از حصار بخشیده‌اند.
حسین كیانی از میدان كرج

   رانندگی بد برخی رانندگان تاكسی
برخی رانندگان تاكسی در كرج بسیار بد رانندگی می‌كنند و تا یك مسافر می‌بینند روی ترمز می‌زنند. حتی بدون زدن راهنما می‌پیچند. سازمان تاكسیرانی در این مورد نظارت بیشتری را اعمال كند.
تارا رحیمی از كرج

   گرانی كرایه تاكسی
كرایه تاكسی در كرج گران شده است اما اساس آن معلوم نیست. از ایستگاه مترو گلشهر تا فاز 4 مهرشهر شاید 5 كیلومتر هم نشود، اما كرایه‌اش از هزار تومان به 1200 تومان تغییر كرده است. لطفا مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.
فرشاد از مهرشهر كرجارسال پیام اشتراک 
 
 Security code