موضوعات
البرز

ساخت مستند«شهدای رسانه» در استان

نویسنده:
مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز از ساخت مستند «شهدای رسانه» خبر داد...
1396/07/18
مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز از ساخت مستند «شهدای رسانه» خبر داد.
به گزارش تسنیم «ابراهیم نوروزی‌فر» در جلسه مدیران کانون‌های بسیج رسانه استان اظهار کرد: نقش رسانه در پیشبرد اهداف جامعه و آگاهی بخشی در زمینه‌های گوناگون هر روز پررنگ‌تر و مؤثرتر می‌شود.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان ادامه داد: در حال حاضر انقلاب‌های مخملی، گفتمانی، رسانه‌ای و خبری حکومت‌ها را شکل می‌دهند و رسانه‌ها در هر برهه‌ای از زمان بر حسب ضرورت برخی اخبار را بزرگنمایی می‌کنند و در نتیجه نزاع جنگ سرد به سمت نزاع رسانه‌ای و تبلیغاتی کشش پیدا کرده است.
وی گفت: انقلاب ما انقلاب فرهنگی است که اصحاب رسانه می‌توانند به آن جهت دهند و با ولایتمداری و پیروی از تعالیم الهی و اخلاقی، جامعه را به اهداف اصیل انسانی و اسلامی سوق دهند. نوروزی‌فر با بیان اینکه در حال حاضر سرعت تبادل اطلاعات بسیار بالا رفته است، اضافه کرد: گردش اطلاعات در این برهه از زمان سبب تغییرات اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شده است. وی با اشاره به اینکه نقش مدیران و اعضای کانون بسیج رسانه بسیار کلیدی است و تعهد کاری بالایی می‌طلبد، بیان کرد: تا پایان سال جاری با فعالیت جدی و همت مضاعف مدیران کانون‌های بسیج رسانه در البرز برنامه‌های خوبی مانند نشست‌های تخصصی و روشنگری قشر رسانه، برنامه آموزشی خبرنگاری حرفه‌ای (افزایش سطح سواد رسانه‌ای)، برگزاری مسابقات ورزشی در بین اصحاب رسانه، برگزاری یادواره شهدای رسانه استان، جلسات اخلاق در رسانه با حضور نماینده ولی فقیه  و امام جمعه کرج، برگزاری همایش سالانه بسیج رسانه و ساخت مستند شهدای رسانه انجام می‌شود.
مسئول بسیج رسانه استان خاطرنشان کرد: مطالبه‌گری از مسئولان استان برای بهبود روند فعالیت‌شان در خدمت رسانی به مردم به صورت جدی پیگیری و از طریق رسانه‌ها به مردم استان اطلاع‌رسانی می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code