موضوعات
البرز

رسیدگی به 5 هزار پرونده تخلف صنفی

نویسنده:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از رسیدگی به ۵ هزار و ۷۹ پرونده تخلف صنفی استان در ۶ ماه نخست سال جاری خبر داد...
1396/07/18
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان از رسیدگی به ۵ هزار و ۷۹ پرونده تخلف صنفی استان   در ۶ ماه نخست سال جاری خبر داد.
«علی‌اکبر مختاری» در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به آمار عملکرد تعزیرات حکومتی در حوزه کالا و خدمات در 6 ماه نخست سال جاری اظهار کرد: این 5 هزار و 79 پرونده تخلفات صنفی بیش از 100 میلیارد ریال محکومیت متهمان را در برداشته و در این زمینه نزدیک به 6 هزار و 500 متهم وجود داشته است. وی با اشاره به مدت زمان رسیدگی به پرونده‌ها، بیان کرد: مدت زمان بررسی یک پرونده تا صدور حکم در حوزه کالا و خدمات در تعزیرات حکومتی البرز حدود 12 روز است.

آبرسانی به ۸ هزار واحد مسکن مهر
در شهر جدید هشتگرد فرماندار ساوجبلاغ گفت: با انجام پروژه خط انتقال لوله آب طالقان به شهر جدید هشتگرد حدود ۸ هزار واحد مسکن مهر به آب مناسب دست یافتند.
«ابوالقاسم پالیزگر» در گفت‌وگو با فارس ضمن اشاره به پروژه خط انتقال از لوله طالقان به شهر جدید هشتگرد گفت: بعد از 4 سال پیگیری عملیاتی شدن این پروژه در دی‌ماه سال گذشته مصوب شد.
وی   اظهار کرد: این ابر پروژه با موفقیت انجام شد . به دلیل اینکه مسیر انتقال از خط لوله طالقان تا شهر جدید یک مسیر صعب‌العبور بود این پروژه را یک ابر پروژه محسوب می‌کنیم.
پالیزگر افزود: عملیات فنی و مهندسی اتصال خط لوله طالقان به شهر جدید هشتگرد یک عملیات فنی و مهندسی بود که مهندس‌های سازمان آب منطقه‌ای البرز در این امر همکاری داشتند.
فرماندار ساوجبلاغ بیان کرد: در کنار این خط انتقال یک تصفیه‌خانه طراحی‌شده است و تا پایان ساخت تصفیه‌خانه اصلی یک تصفیه‌خانه پکیجی که توان تصفیه 150 لیتر بر ثانیه آب را دارد، فعالیت می‌کند.

زیرساخت‌های فرسوده به ترافیک فردیس دامن می‌زند
رئیس پلیس اداره راهنمایی و رانندگی استان گفت: به دلیل قدیمی بودن خیابان‌ها و زیرساخت ترافیکی در شهرستان فردیس با حجم بالای خودرو در خیابان‌های این شهرستان مواجه هستیم.
«سید همایون شریفی» در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: لازم نیست برای بهبود شرایط ترافیک هزینه بسیار انجام دهیم. با تفکر و تصمیم‌گیری درست این معضل حل خواهد شد.
سرهنگ شریفی در ادامه با اشاره به اینکه چراغ‌راهنما در فلکه پنجم فردیس کاهش 70 درصدی ترافیک را به همراه داشته است، افزود:  شهرستان فردیس از زیرساخت‌های ترافیکی بهره‌مند نیست که دلیل آن قدیمی بودن معابر و خیابان‌های این شهرستان است که رفع آن مستلزم همکاری و تدابیر ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code