موضوعات
البرز

جاده فردیس سر و سامان گرفت

نویسنده:
معاون خدمات شهری شهردارفردیس گفت: با هدف روان سازی ترافیک، رفع سدمعبر، رفع آلودگی بصری و ایجاد آرامش و امنیت برای شهروندان، طرح ساماندهی جاده فردیس اجرا شد...
1396/07/19
معاون خدمات شهری شهردارفردیس گفت: با هدف روان سازی ترافیک، رفع سدمعبر، رفع آلودگی بصری و ایجاد آرامش و امنیت برای شهروندان، طرح ساماندهی جاده فردیس اجرا شد.
«ناصر حاج محمدی» درگفت وگو با ایرنا افزود: با توجه به اینکه این جاده یک راه مواصلاتی بین فردیس، تهران و برخی از استان‌های جنوبی کشور است، ساماندهی آن دردستورکار شهرداری فردیس قرارگرفت.
وی با بیان اینکه این طرح 15روزه به پایان می‌رسد، عنوان کرد: دراین طرح نسبت به جمع‌آوری تابلوهای غیرمجاز صنوف، وانت بارهای میوه فروش، فضای سبز، تابلوهای ترافیکی و خط کشی بلوک‌های عابرپیاده و زیباسازی و لکه گیری آسفالت معابر اقدام می‌شود. حاج محمدی گفت: رفع سدمعبر و جمع آوری کالاها و تابلوهای صنوف که درخارج ازواحدهای صنفی قرارمی گیرد، به صورت همه روزه و مستمر انجام می‌شود. معاون خدمات شهری شهردارفردیس اضافه کرد: با این اقدام بخشی ازترافیک ایجاد شده درجاده فردیس به ملارد منتقل می‌شود.

راه‌اندازی 2 دفتر خدمات الکترونیک قضایی
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان از راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی درشهرستان های فردیس و نظرآباد خبرداد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری البرز «مهدی شمسی» گفت: این دفاتر برای تسهیل و تسریع درارائه خدمات قضایی به شهروندان دراین 2شهرستان افتتاح شده است.
وی عنوان کرد: باتوجه به جمعیت زیاد شهرستان‌های فردیس و نظرآباد این اقدام می‌تواند نقش مهمی دربهبود خدمات‌رسانی قضایی به شهروندان ساکن دراین شهرستان‌ها داشته باشد.
شمسی ادامه داد: این دفاتر در ادامه سیاست توسعه خدمات الکترونیک قضایی درالبرز افتتاح شدند که با آغازبه فعالیت آن‌ها درفردیس و نظرآباد، اکنون تعداد دفاتر الکترونیک فعال به 14دفتر دراستان رسید و میزان حوزه‌های قضایی زیرپوشش نیز به بیش از 80درصد افزایش یافت .  همه حوزه‌های قضایی دارای شرایط ایجاد و تاسیس دفتر اکنون ازاین خدمات بهره‌مند شده‌اند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code