موضوعات
البرز

توزیع 60 هزار جلد کتاب در مدارس

نویسنده:
60 هزار جلد کتاب ویژه سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در مدارس استان توزیع شد...
1396/09/04
60 هزار جلد کتاب ویژه سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز در مدارس استان توزیع شد.
معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: امام‌شناسی 14 معصوم (ع)، حفظ نور، نهج‌البلاغه، احکام و گنجینه، اذان و احکام، حضرت محمد (ص )، صحیفه سجادیه و حفظ قرآن کریم در بین دانش‌آموزان دوره ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم در بین دانش‌آموزان مدارس البرز توزیع شد.
«مسعود مهران‌نیا» در گفت‌و‌گو با ایرنا، با اشاره به برگزاری این دوره از مسابقات در چهار سطح آموزشگاهی، منطقه‌ای، استانی و کشوری افزود: این مسابقات در دو بخش آوایی و پژوهشی در رشته‌های قرآن، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز برگزار می‌شود.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج و توسعه فرهنگ قرآنی، شناخت شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان و تربیت نخبگان قرآنی در مدارس ذکر کرد و یادآور شد: توزیع این کتاب‌ها به‌ عنوان یک منبع اطلاعاتی تخصصی نقش موثری در موفقیت دانش‌آموزان در رشته‌های قرآن‌، عترت و نماز دارد.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش البرز تصریح کرد: در این مسابقات دانش‌آموزان و معلمان شرکت می‌کنند تا در یک رقابت تخصصی توانمندی و استعداد خود را با سایر دانش‌آموزان کشور به نمایش بگذارند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code