موضوعات
البرز

آمریکا در محاصره اعتراض‌های جهانی

نویسنده:
امام جمعه کرج با اشاره به سیاست‌های دولت کنونی آمریکا گفت: امروز آمریکا در محاصره اعتراض‌های داخلی و جهانی قرار گرفته است...
1396/06/19
امام جمعه کرج با اشاره به سیاست‌های دولت کنونی آمریکا گفت: امروز آمریکا در محاصره اعتراض‌های داخلی و جهانی قرار گرفته است.
به گزارش ایرنا، آیت الله «سید محمد مهدی حسینی همدانی» در خطبه‌های نماز جمعه کرج با تبریک عید سعید غدیرخم به مسلمانان جهان افزود: اکنون سران کاخ سفید با گستاخی تمام دم از حقوق بشرمی زنند اما در مقابل به افرادی که دستشان به خون بی گناهان آغشته است، جایزه صلح می‌دهند.
وی بیان کرد: کسانی دم از حقوق بشرمی زنند که امروز مردم بی گناه یمن و میانمار را در بدترین شرایط می‌کشند و می‌دانیم که اسرائیل نظامیان میانمار را آموزش داده است و با این همه جنایت در میانمار، کشورهای غربی و سازمان‌های بین المللی سکوت اختیار کرده‌اند.
نماینده ولی فقیه دراستان ادامه داد: باید افکار عمومی جهان را به هیجان آورد و فصل مهمی از دشمن شناسی را به آمریکا شناسی اختصاص داد.
وی با اشاره به اظهارات برخی مقامات آمریکایی درخصوص بازرسی مراکز نظامی ایران به بهانه برجام خاطرنشان کرد: ایران هرگز اجازه بازدید از مراکز نظامی را به امریکا یا هیچ کشوری نمی‌دهد.
آیت الله حسینی همدانی در ادامه به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود:   مقام معظم رهبری   بر لزوم تقویت روحیه انقلابی تاکید داشتند در نسل جوان. شهید حججی نمونه ای ویژه   در بحث زمان شناسی و عمل در زمان خودش بود که برای دفاع از حریم اهل بیت (ع ) از مرزها خارج شد.

چشمان بسته مدعیان حقوق بشر
امام جمعه شهرستان نظرآباد هم با محکوم کردن جنایت ضد بشری علیه مسلمانان کشور میانمار گفت: امروز مدعیان حقوق بشر چشمان خود را بر روی جنایات میانمار بسته‌اند.
حجت الاسلام والمسلمین «جعفر محسن زاده» درخطبه های نماز جمعه شهرستان افزود: مسلمانان میانمار چون ملت مظلوم یمن و بحرین روزهای پر از درد و رنجی را سپری می‌کنند.
وی ادامه داد: گزارش‌ها از جنایات هولناکی در میانمار علیه مسلمانان حکایت دارد و اوضاع انسانی در این کشور هر روز وخیم تر گزارش می‌شود .
حجت الاسلام محسن زاده گفت: به نیروهای امدادی اجازه کمک رسانی به مسلمانان را نمی‌دهند، این در حالی است که مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر سکوت مرگباری را پیشه کرده‌اند.

البرزی‌ها  مظلومیت مسلمانان میانمار را فریاد زدند
هزاران تن از مردم همیشه در صحنه البرز پس از برپایی نماز با شکوه جمعه با شرکت درراهپیمایی گسترده، کشتار مظلومانه مسلمانان میانمار را در سکوت مجامع بین المللی محکوم کردند. به گزارش ایرنا، نمازگزاران کلانشهر کرج پس از اقامه باصلابت نماز جمعه در راهپیمایی حمایت از مظلومان میانمارشرکت کردند واز مجامع بین المللی خواستند برای متوقف کردن این جنایات وارد عمل شوند.
مردم کرج  در مسیر مصلای نماز جمعه تا امامزاده حسن (ع) با سردادن شعارهای «سکوت هر مسلمان خیانت است به اسلام»، «میانمار جنایت می کند آمریکا حمایت می کند» و «برادر مسلمان حمایتت می کنیم»، انزجار خود را از جنایات ضد بشری در میانمار را اعلام کردند.
راهپیمایان که با خود پلاکاردهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل حمل می‌کردند، جنایات ضد بشری در دیگر کشورهای اسلامی از جمله کشتار مسلمانان یمن، سوریه، عراق و افغانستان را محکوم کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code