موضوعات
البرز

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه کتاب البرز

نویسنده:
مدیرکل ارشاد اسلامی استان از آغاز به کار هشتمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد...
1396/06/21
مدیرکل ارشاد اسلامی استان از آغاز به کار هشتمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد.
به گزارش همشهری، «علی خیلدار» در مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه کتاب البرز، اظهار کرد: هم‌زمان با سالروز شهادت آیت‌الله طالقانی، میزبان هشتمین نمایشگاه کتاب استان و سیصد و سی و سومین نمایشگاه کتاب استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستیم.
وی با تأکید بر اینکه تلاش کرده‌ایم باکیفیت و محتوای بالا در این نمایشگاه خدمات‌رسانی کنیم، افزود: این نمایشگاه به همت موسسه نمایشگاه‌های وزارت ارشاد، حمایت و پشتیبانی شده و شهرداری و اعضای شورای شهر کرج نیز در برگزاری آن سهم ویژه‌ای ایفا کرده‌اند.
خیلدار با اشاره به اینکه فعالیت‌های جنبی قابل‌توجهی در این نمایشگاه پیش‌بینی‌شده است، گفت: تئاترهای خیابانی، غرفه‌هایی از سازمان‌های محیط‌زیست، آبفا و فضای سبز نیز برای اطلاع‌رسانی معضلات این حوزه‌ها در نظر گرفته‌شده است.
وی با اشاره به تخفیف و خدمات ویژه‌ای که در این نمایشگاه ارائه می‌شود، گفت: با کمک ناشران و یکی از بانک‌های خصوصی ۴۰ درصد تخفیف پیش‌بینی‌شده است.
مدیرکل ارشاد اسلامی استان البرز به جشن رونمایی از ۲۲ عنوان کتاب در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: از هنرمندان ملی برای شرکت در این مراسم دعوت به عمل آمده است.
وی با اشاره به اینکه در این نمایشگاه ۱۲۰ غرفه جانمایی شده که آثار ۲۲۰ ناشر در آن به نمایش گذاشته خواهد شد، اعلام کرد: ۲۰ ناشر بومی و استانی در 6 غرفه آثار خود را ارائه خواهند کرد.
خیلدار با اعلام اینکه در این نمایشگاه ۳۲ هزار عنوان کتاب به نمایش گذاشته می‌شود، بیان کرد: هشتمین نمایشگاه کتاب استان البرز بااعتباری کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح‌شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code