موضوعات
البرز

مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان:

اعتقادي به دخالت در امور خانه مطبوعات البرز ندارم

نویسنده:
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي البرز گفت: در مسائل خانه مطبوعات استان دخالت نمي‌كنم.
1392/11/01
مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي البرز گفت: در مسائل خانه مطبوعات استان دخالت نمي‌كنم. 
«موسي حسيني كاشاني» گفت: وظيفه اصلي ارشاد حمايت و نظارت بر فعاليت اصناف و انجمن‌هاي فرهنگي و هنري استان است و دخالت در امور اصناف و انجمن‌ها، نه تنها باري از مشكلات آنان نمی‌کاهد بلكه در رسيدن به اهداف مد نظر آنها را دچار وقفه مي‌كند. وي افزود: با توجه به اين‌كه زمان زيادي از تشكيل خانه مطبوعات استان نمي‌گذرد، وجود برخي مسائل در اين مجموعه را نبايد انكار كرد اما هيأت‌رئيسه اين خانه بايد اقدامات عملي براي رفع اين مشكلات را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهد تا در كوتاه‌ترين زمان شاهد حاكم شدن جوي آرام در اين مجموعه باشيم. 
كاشاني گفت: بدون شك پرهيز از اختلاف و تنش لازمه رشد و توسعه هر مجموعه‌ای است چرا كه تنها در فضايي آرام است كه اهداف به‌صورت جدي پيگيري مي‌شوند. 
وي ادامه داد: بررسی نقایص و ايرادهاي خانه مطبوعات بايد به عهده مجمع گذاشته شود تا با استفاده از خرد جمعي راه‌حل نهايي براي رفع آنها پيدا و اجرايي شود. 
حسيني كاشاني اضافه كرد: بايد از هجمه‌به خانه و اهالي مطبوعات جلوگيري شود تا شأن اهالي قلم استان آن‌طور كه بايد محفوظ بماند. 
اين مسئول اظهار كرد: با تقويت ساختار خانه مطبوعات، فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز مي‌تواند بدون دغدغه رسالت خود مبني براي حمايت ازخبرنگاران و اهالي رسانه را اجرايي کند. 
 ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code