موضوعات
البرز

اظهارات دادستان درباره یک مؤسسه مالی

نویسنده:
دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: موسسه مالی و اعتباری نور دارای مجوز قانونی بانک مرکزی است و مشکلی در پرداخت سپرده‌ها ندارد...
1396/07/19
دادستان عمومی و انقلاب کرج گفت: موسسه مالی و اعتباری نور دارای مجوز قانونی بانک مرکزی است و مشکلی در پرداخت سپرده‌ها ندارد.
«حاجی رضا شاکرمی» در گفت وگو با ایرنا افزود: با مصوبه بانک مرکزی مقرر شده بود که حساب‌های روز شمار تبدیل به سپرده‌های یک ساله شود و سود از 10 درصد به 22 درصد برسد.
وی اضافه کرد: با ایجاد این تغییرات، سپرده گذاران تصور کردند که حساب‌هایشان خالی شده، در حالی که این موسسه مشکلی در پرداخت سپرده‌ها ندارد و   وضعیت سپرده‌ها به حالت اولیه برگشته است.
شاکرمی گفت: هر کدام از سپرده گذاران که تمایل دارند می‌توانند با درخواست خودشان سپرده‌های روز شمار را تبدیل به یک ساله کنند.
وی ادامه داد: موسسه مالی اعتباری نور مشکلی در پرداخت سپرده‌ها ندارد و هر کدام از سپرده گذاران که تمایل دارند می‌توانند پول‌هایشان رابرداشت کنند.

انفجار گاز مایع و مصدومیت 2 نفر
مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: بر اثر انفجار سیلندر گاز مایع در کرج 2 نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند.
«سید جواد موسوی» در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: این حادثه در یک واحد تجاری شارژ سیلندرهای گاز مایع با زیربنای 100 متر مربع واقع در بلوار دانش آموز روبه روی بیمارستان قائم (عج) کرج رخ داد. وی ادامه داد: در این حادثه یک زن و یک مرد دچار مصدومیت شدند که پس از انتقال آنان توسط آتش نشانان برای درمان دراختیار مرکز فوریت‌های پزشکی البرز قرار گرفتند.
موسوی خاطرنشان کرد: در این حادثه بخشی از سقف واحد تجاری تخریب و شیشه‌های آن شکسته شد.
این مسئول از مراکز عرضه سیلندرهای گاز مایع خواست برای پیشگیری از تکرار چنین حوادثی نکات ایمنی را رعایت کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code