موضوعات
البرز

احداث تصفیه‌خانه فاضلاب در 4 روستا

نویسنده:
احداث و راه‌اندازی سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب برای 4 روستای حاشیه رودخانه کرج در دستور کار قرار گرفت...
1396/09/11
احداث و راه‌اندازی سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب برای 4 روستای حاشیه رودخانه کرج در دستور کار قرار گرفت.
معاون عمرانی فرماندار کرج گفت: روستاهای نساء، ملک فانیز، ولایت‌رود و شهرستانک جاده چالوس کرج با هدف جلوگیری از نفوذ فاضلاب به آب رودخانه کرج مجهز به سیستم تصفیه‌خانه می شوند.
«هومن قدوسی» در گفت‌وگو با ایرنا افزود: در مجموع 3 تصفیه‌خانه برای این روستاها پیش‌بینی شده که تصفیه‌خانه فاضلاب ملک فانیز و نساء مشترک است.
قدوسی گفت: رفع مشکلات تعارض زمین این تصفیه‌خانه‌ها در حال انجام است و برای ولایت‌رود 20 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی تامین هزینه شده، به‌ طوری‌ که 20 روز آینده فعالیت در این روستا آغاز می‌شود.
وی اضافه کرد: برای راه‌اندازی تصفیه‌خانه شهرستانک و ملک فانیز، نساء نیز به ترتیب 8 میلیارد تومان و 5 میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

جمع‌آوری دستفروشان حاشیه جاده هشتگرد- نظرآباد
دستفروشان حاشیه جاده قدیم هشتگرد-نظرآباد جمع‌آوری شدند.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز به ایرنا گفت: با حکم داستان شهرستان نظرآباد و هماهنگی نیروی انتظامی این شهرستان دستفروشانی که در حاشیه این جاده اقدام به فروش مواد خوراکی و غیره می‌کردند جمع‌آوری شدند.
«مهرداد جهانی» افزود: افرادی که در حاشیه راه‌های البرز اقدام به دستفروشی می‌کنند، ضمن ایجاد ترافیک در راه‌ها احتمال تصادف در این مسیرها را افزایش می‌دهند.
وی اظهار کرد: با هر گونه سد معبر در حاشیه راه‌های البرز بر اساس قانون برخورد قاطع می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code