موضوعات
البرز

«تفنگچی» در جشنواره کودک و نوجوان

نویسنده:
کارگردان و نویسنده نمایش تفنگچی گفت: داستان این نمایش را برای مخاطب نوجوان نوشته‌ام.
1396/08/06
کارگردان و نویسنده نمایش تفنگچی گفت: داستان این نمایش را برای مخاطب  نوجوان نوشته‌ام.
به گزارش همشهری، نمایش« تفنگچی» به نویسندگی و کارگردانی «سیاوش توده فلاح» از نظرآباد به بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان راه پیدا کرد.
«سیاوش توده فلاح » از پذیرفته شدن نمایش «تفنگچی» به بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان خبر داد و گفت: این جشنواره آذر ماه امسال در شهر همدان برگزار می‌شود.نمایش تفنگچی اقتباسی آزاد از یکی از داستان‌های «شل سیلور استاین »است.روایت گر شیری  که با یک تفنگ روبرو می‌شود و سعی بر استفاده از این ابزار دارد.
 وی در ادامه اضافه کرد: داستان این نمایش را برای مخاطب نوجوان نوشته‌ام ، اما در کارگردانی سعی بر این داشتم تا سلیقه مخاطب کودک را نیز در نظر بگیرم.  کارگردان نمایش تفنگچی گفت: در این نمایش به دنبال تلفیق شیوه نمایش سنتی با یک فضای مدرن برای مخاطب کودک و نوجوان هستم.
وی افزود:کار تئاتر برای مخاطب کودک و نوجوان به مراتب سخت و دشوار است و باید توجه داشته باشیم که آنها بسیار باهوش و پرسشگر هستند،هر حرفی را به راحتی نمی‌پذیرند و از طرفی نفوذ تکنولوژی باعث شده است تا  همه چیز را به چالش بکشند.
  توده فلاح با اشاره به آنکه جشنواره بین المللی کودک و نوجوان آذر ماه امسال در همدان برگزار می‌شود، گفت:برخی از بازیگران این نمایش «جواد رنجبرزاده»، «سیامک توده فلاح»، «هادی حسینلو»، «حسین مددی» و ... هستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code