موضوعات
چهارمحال بختياری

کلینیک‌های سیار دندانپزشکی در چهارمحال و بختیاری

نویسنده:
استاندار چهارمحال و بختیاری از اختصاص 2 دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این استان خبر داد...
1396/06/06
استاندار چهارمحال و بختیاری از اختصاص 2 دستگاه کلینیک سیار دندانپزشکی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این استان خبر داد.
به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی در آیین رونمایی از کلینیک‌های سیار دندانپزشکی به این استان تأکید کرد: 80 کلینیک سیار دندانپزشکی با کمک خیران تهیه شده که از این تعداد 2 کلینیک به این استان اختصاص پیدا کرد. وی افزود: برای خرید و تجهیز هر یک از کلینیک‌های سیار دندانپزشکی 2.5 میلیارد ریال هزینه شده است.
سلیمانی دشتکی تصریح کرد: خدمات کلینیک‌های سیار دندانپزشکی شامل پرکردن، جرم گیری، ‌بروساژ، وارنیش فلوراید،‌ درمان پالپ زنده و پالیوتومی بوده که رایگان به متقاضیان ارائه می‌شود.
وی یادآور شد: براساس برنامه اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای ارتقای کمی و کیفی‌ شاخص‌های بهداشت دهان و دندان و خدمات این حوزه ستادهای دهان و دندان دانشگاه‌های علوم پزشکی برای ساماندهی خدمات دهان و دندان در حاشیه شهرها تشکیل خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code