موضوعات
چهارمحال بختياری

سامان کنارگذر در شهرستان سامان

نویسنده:
شهردار شهرکرد از پیشرفت 20 درصدی عملیات خاکبرداری و خاکریزی بازگشایی امتداد کنارگذر آیت‌الله‌هاشمی رفسنجانی به سمت جاده سامان خبر داد...
1396/05/22
شهردار شهرکرد از پیشرفت 20 درصدی عملیات خاکبرداری و خاکریزی بازگشایی امتداد کنارگذر آیت‌الله‌هاشمی رفسنجانی به سمت جاده سامان خبر داد.
به ‌گزارش ایرنا نورالله غلامیان دهکردی در بازدید از این پروژه اظهار کرد: عملیات عمرانی امتداد کنارگذر شمالی شهرکرد از محل آرامستان جدید این شهر به سمت جاده سامان اکنون توسط شهرداری شهرکرد و با مشارکت استانداری و اداره کل راه و شهرسازی در حال اجرا است.  وی گفت: این محور برای تکمیل از سمت آرامستان حدود شش‌‌هزار متر طول و 13 متر عرض دارد که بیش از 7 میلیارد تومان برای اجرای آن برآورد شده است.
شهردار شهرکرد افزود: در مسیر عملیات تکمیل و بازگشایی کنارگذر آیت‌الله‌هاشمی رفسنجانی به سمت جاده سامان شش دهانه پل، دو مورد دوربرگردان و دو پل زیرگذر اجرا می‌شود.  غلامیان دهکردی تصریح کرد: تاکنون 100 هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری و 120 هزار عملیات خاکریزی در این پروژه صورت گرفته است.
وی بیان کرد: با تکمیل و بازگشایی عملیات کنارگذر آیت الله‌هاشمی رفسنجانی میدان قمربنی‌هاشم (ع) این شهر به به جاده سامان متصل خواهد شد.
شهردار شهرکرد ادامه داد: با توجه به این‌که تردد وسائل نقلیه سبک و سنگین در آینده از این محور به سمت سامان، نجف‌آباد و غرب کشور انجام می‌شود، زیرساخت ‎‌ها و تأسیسات شهری مرکز استان حفظ می‌شود و تردد از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه‌تر است.
وی خاطرنشان کرد: تکمیل کنارگذر شرق و شمال شهرکرد دارای نقش کلیدی در کاهش ترافیک ورودی و خروجی مرکز استان است و در تسهیل عبور در مسیر ترانزیت مرکز به جنوب کشور نقش مهمی دارد. غلامیان دهکردی گفت: این پروژه از سال 94 شروع شده است که در سال گذشته 12 کیلومتر از آن حدفاصل میدان قمر بنی‌هاشم (ع) تا آرامستان جدید مورد بهره‌برداری قرار گرفت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code