موضوعات
چهارمحال بختياری

حل مشكلات واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری

نویسنده:
استاندارچهارمحال وبختیاری گفت: مشكلات ۱۳ واحد تولیدی استان بررسی و راهكارهای لازم برای رفع مشكلات این واحدها ارائه شد...
1394/10/28
استاندارچهارمحال وبختیاری گفت: مشكلات ۱۳ واحد تولیدی استان بررسی و راهكارهای لازم برای رفع مشكلات این واحدها ارائه شد.
به گزارش همشهری قاسم سلیمانی دشتكی درستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال وبختیاری اظهارکرد: از این تعداد مشكل ۹ واحد تولیدی با حضور تولیدكنندگان و بقیه بدون حضور آنان بررسی شد.
وی تأكید كرد: مهم‌ترین خواسته واحدهای تولیدی چهارمحال و بختیاری، تأمین نقدینگی و سرمایه در گردش، تمدید بدهی و بخشش جریمه های بانكی است.
سلیمانی دشتكی افزود: بانك های عامل چهارمحال و بختیاری باید در پرداخت تسهیلات به بخش تولید و صنعت و تقسیط بدهی های این بخش، قانون را به طوركامل اجرا كنند.
وی تصریح كرد: البته همكاری تعداد كمی ازبانك‌ها برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی كمرنگ است.
مدیركل صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا وسرپیچی ازاجرای این مصوبات، تخلف ازقانون است.
سید نعیم امامی اضافه كرد: درصورت اجرا نشدن مصوبات ستاد رفع موانع تولید، مشكلات قبلی صنایع ادامه می یابد.
وی بیان کرد: مسئولان دستگاه های متولی اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در عمل به تعهدات خود اهتمام بیشتری داشته باشند.
امامی عنوان كرد: حفظ وضعیت كنونی تولید و فعال كردن واحدهای تولیدی نیمه‌فعال وتعطیل چهارمحال وبختیاری ازمهم‌ترین اهداف ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این استان به شمار می رود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code