موضوعات
چهارمحال بختياری

بهره برداری از 2 طرح عمران روستایی در چهارمحال و بختیاری

نویسنده:
به مناسبت روز ملی روستا، طرح هادی روستای خراجی از توابع شهرستان کیار و مسکن خانوار دارای 2 معلول در روستای امام قیس در شهرستان بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد...
1396/07/16
به مناسبت روز ملی روستا، طرح هادی روستای خراجی از توابع شهرستان کیار و مسکن خانوار دارای 2 معلول در روستای امام قیس در شهرستان بروجن از توابع استان چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد.
به گزارش ایرنا، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری در مراسم افتتاح مسکن خانوار دارای 2 عضو معلول روستای امام قیس گفت: در راستای تفاهم نامه این نهاد با سازمان بهزیستی و بنیاد مستضعفان، برای خانوارهای دارای حداقل 2 عضو معلول اقدام به خانه سازی می‌شود.
سهراب رئیسی ادامه داد: در این راستا تاکنون برای 48 خانوار در سطح استان مسکن احداث شده است. به گفته وی، برای ساخت هر واحد مسکن، بنیاد مسکن 15تا 18میلیون تومان تسهیلات و 2 میلیون تومان کمک بلاعوض از حساب 100 امام به خانوارها پرداخت می‌کند. رئیسی گفت: سازمان بهزیستی نیز 6 میلیون تومان و بنیاد مستضعفان 10 میلیون تومان کمک بلاعوض در اختیار متقاضیان احداث مسکن خانوارهای دارای 2 معلول قرار می‌دهد. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری همچنین در مراسم افتتاح طرح هادی روستای خراجی گفت: این طرح از سال 85 آغاز و سال جاری برای بازنگری تامین اعتبار شد. وی افزود: برای اجرای طرح هادی روستای خراجی تاکنون 370 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
رئیسی تصریح کرد: برای اجرای این طرح روستایی 3 هزار و 600 متر جوی و جدول، 100 متر کانال سنگی احداث و 2 هزار و 600 مترمربع زیر سازی و آسفالت انجام شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code