موضوعات
چهارمحال بختياری

بروجن - لردگان؛ افتتاح2/5کیلومتر بزرگراه

نویسنده:
2/5 کیلومتر از بزرگراه بروجن - لردگان در محدوده چشمه علی تا گردنه گوشنگلی در استان چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد...
1396/07/11
2/5 کیلومتر از بزرگراه بروجن - لردگان در محدوده چشمه علی تا گردنه گوشنگلی در استان چهارمحال و بختیاری بهره برداری شد. مدیرساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری به تسنیم گفت: باند دو طرفه جدید مورد بهره برداری و باند قدیم در حال اصلاح و بازسازی است. حسینعلی مقصودی اظهار کرد: برای احداث 2/5 کیلومتر و حذف نقطه پرحادثه گردنه گوشنگلی 5 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
وی گفت: 45 کیلومتر دیگر از ساخت بزرگراه شهرکرد - بروجن - لردگان باقی مانده است. مدیرساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری افزود: با انتقال ترافیک استان‌های مرکزی به جنوب کشور از این استان، تبدیل راه‌های اصلی به بزرگراه یکی از ضرورت هاست. مقصودی ادامه داد: درهمین راستا روزانه 30 هزار تردد در محوربروجن به لردگان به سمت استان خوزستان ثبت می‌شود که برای بالا بردن ایمنی ترافیک وکاهش زمان سفرعملیات بزرگراه شهرکرد - بروجن - لردگان با سرعت در حال انجام است.
وی گفت: در پیچ پر حادثه گردنه گوشنگلی، مطابق آمارهای پلیس راه و جمعیت هلال احمر به طور متوسط هفته‌ای یک حادثه جرحی یا فوتی رخ می‌داد که اصلاح و حذف شد.



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code