موضوعات
چهارمحال بختياری

پنجره/فرماندار شهرکرد اعلام کرد

آمادگی استان برای استقبال از رئیس جمهوری

نویسنده:
فرماندار شهركرد با اشاره به نزديك بودن سفر رئیس جمهوری به شهركرد، گفت: خيابان 12 محرم تا ميدان بسيج شهركرد براي استقبال مردمي از رئیس جمهوری در نظر گرفته شده است.
1393/05/15
به گزارش مهر«‌حميد ملك پور» در جمع خبرنگاران اظهار كرد: لازم است همه دستگاه‌هاي اجرايي استاني و شهرستاني فضا‌سازي مناسبي در راستاي سفر رياست جمهور به اين استان داشته باشند. 
وي تصريح كرد: لازم است با استفاده از تبليغات محيطي در مركز استان استقبال خوبي از رئیس جمهوری به اين استان داشته باشيم. 
ملك‌پور ادامه داد: خيابان 12 محرم تا ميدان بسيج براي استقبال مردمي در نظر گرفته شده است و قرار بر اين است كه تمامي بنر‌ها به‌صورت هم شكل طراحي شود.  فرماندار شهرستان شهركرد عنوان كرد: براي استقبال از رئیس جمهوری لازم است حداكثر از امكانات مردمي و حضور بخش غير‌دولتي استفاده شود. 
 ملك‌پور اطلاع‌رساني به موقع را يكي از مهم‌ترين اقدامات دانست و عنوان كرد: اطلاع‌رساني به موقع از مقوله مهمي برخوردار است كه لازم است دستگاه‌ها و مديران اجرايي از اين ظرفيت به خوبي استفاده كنند. 
وي عنوان كرد: جمعيت هلال احمر در روز سفر رئیس جمهوری به اين استان نيرو‌هاي خود را با فرم رسمي در نقاط مختلف مستقر خواهند كرد و آمادگي لازم براي برپايي چادر در چند نقطه را خواهند داشت. 
فرماندار شهرستان شهركرد گفت: تجهيزات لازم براي دريافت نامه‌ها و شيوه مكاتبات و ارسال درخواست‌ها از طريق سامانه پست هدايت مي‌شود و اداره پست جمع‌آوري آن را به عهده خواهد گرفت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code