موضوعات
چهارمحال بختياری

همزمان با هفته گراميداشت مقام زن صورت مي‌گيرد

اجراي برنامه‌هاي فرهنگي در سامان

نویسنده:
فرماندار سامان گفت: همزمان با هفته گراميداشت مقام زن بيش از 30 عنوان برنامه فرهنگي در اين شهرستان اجرا مي‌شود.
1393/01/20
 به گزارش فارس «سعيد صالحي» درنشست هماهنگي برنامه‌هاي هفته گراميداشت مقام زن در اين شهرستان اظهار كرد: در اين هفته نمايشگاهي از توانمندي بانوان ساماني داير خواهد شد و همه آثار هنري و فرهنگي آنان كه نشانه ذوق وخلاقيت بانوان ايراني است عرضه مي‌شود.  فرماندارسامان برگزاري جشن بزرگ ميلاد فاطمي را يكي ديگر
ازبرنامه‌هاي اين هفته دانست و افزود: برگزاري همايش ورزشي و تبيين شخصيت دختر گرانقدر رسول اكرم(ص) از ديگر برنامه‌هاي هفته گراميداشت مقام زن است که از 31فروردین،همزمان با میلاد خجسته حضرت زهرا(س) آغاز می‌شود. وي گفت: در اين هفته بانوان فعال در همه عرصه‌هاي فرهنگي، علمي تجليل خواهند شد.

بازديد 600 هزار گردشگر از طبيعت سامان
فرماندار سامان همچنين از بازديد 600 هزار گردشگر از طبيعت بكر اين شهرستان در نوروز خبر داد.صالحي اظهار كرد: شهرستان سامان با داشتن آب و هوايي مطلوب و طبيعتي خيره‌كننده در فصل بهار در نوروز امسال نيز به يكي از شلوغ‌ترين كانون‌هاي گردشگري در استان تبديل شد.وي گفت: با توجه به بارندگي و سرماي هوا در فروردين سال جاري از تعداد مسافران نسبت به سال گذشته كمي كاسته شد. صالحي از اسكان 5 هزار مسافر در اماكن اقامتي اين شهرستان خبر داد و افزود: اين تعداد گردشگر و مسافر در10 مدرسه، 2 هتل و واحدهاي استيجاري روستايي اقامت يافتند.
فرماندار سامان پل تاريخي زمان خان شهرسامان را مقصد بيشتر گردشگران عنوان كرد و گفت: بيشتر اماكن گردشي به‌ويژه روستاهاي بابا پيراحمد و ياسه چاي نيزبا استقبال خوبي روبه‌رو شدند.اين مسئول به مراجعه 200 هزارنفربه پايگاه‌هاي راهنماي مسافر در اين شهرستان اشاره كرد و يادآور شد: 2 پايگاه ثابت راهنمايي مسافر در طول تعطيلات نوروز به مسافران خدمات لازم را ارائه كرد.

 ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code